Woningmarkt Waalhaven Eemhaven — Rotterdam

Gemiddelde WOZ-waarde: €343.720

3.218
Woningen te koop
1.640
Woningen te huur
€425.000
Gem. vraagprijs
€4.623
Per m²
213
Verkochte woningen (maand)
28
Gem. dagen te koop

Bron: Huizenzoeker · bijgewerkt 21 Apr 2026

Alle gemeenten Rotterdam Capelle aan den IJssel Schiedam Vlaardingen Ridderkerk Barendrecht Lansingerland Krimpen aan den IJssel Albrandswaard Nissewaard Maassluis Voorne aan Zee
WOZ per wijk — Waalhaven Eemhaven — Rotterdam
1
Hillegersberg-Schiebroek
Rotterdam · 21247 panden
€496.000
+44%
2
Hillegersberg Schiebroek
Rotterdam · 21247 panden
€496.000
+44%
3
Overschie
Rotterdam · 9372 panden
€413.000
+20%
4
Overschie
Rotterdam · 9372 panden
€413.000
+20%
5
Kralingen-Crooswijk
Rotterdam · 28691 panden
€395.000
+15%
6
Kralingen Crooswijk
Rotterdam · 28691 panden
€395.000
+15%
7
Hoek van Holland
Rotterdam · 5937 panden
€381.000
+11%
8
Prins Alexander
Rotterdam · 47041 panden
€360.000
+5%
9
Prins Alexander
Rotterdam · 47041 panden
€360.000
+5%
10
Noord
Rotterdam · 27855 panden
€359.000
+4%
11
Noord
Rotterdam · 27855 panden
€359.000
+4%
12
Rotterdam Centrum
Rotterdam · 2963 panden
€344.000
+0%
13
Centrum
Rotterdam · 2963 panden
€344.000
+0%
14
Delfshaven
Rotterdam · 36694 panden
€325.000
-5%
15
Delfshaven
Rotterdam · 36694 panden
€325.000
-5%
16
Feijenoord
Rotterdam · 38572 panden
€311.000
-10%
17
Feijenoord
Rotterdam · 38572 panden
€311.000
-10%
18
Pernis
Rotterdam · 2302 panden
€303.000
-12%
19
Hoogvliet
Rotterdam · 16393 panden
€298.000
-13%
20
Hoogvliet
Rotterdam · 16393 panden
€298.000
-13%
21
Rozenburg
Rotterdam · 5865 panden
€293.000
-15%
22
Ijsselmonde
Rotterdam · 29377 panden
€267.000
-22%
23
IJsselmonde
Rotterdam · 29377 panden
€267.000
-22%
24
Charlois
Rotterdam · 34655 panden
€240.000
-30%
25
Charlois
Rotterdam · 34655 panden
€240.000
-30%
Verkoopprijzen Waalhaven Eemhaven — Rotterdam (Kadaster)
€414.579
Gem. verkoopprijs 2025
+2,9%
t.o.v. jaar eerder
Prijsontwikkeling bestaande koopwoningen (Kadaster/CBS)
€203k
2016
€228k
2017
€257k
2018
€283k
2019
€307k
2020
€364k
2021
€398k
2022
€384k
2023
€403k
2024
€415k
2025
Bron: CBS / Kadaster, gemiddelde verkoopprijs bestaande koopwoningen
Kwartaalcijfers (laatste 8 kwartalen)
€386k
+4.1%
Q4 2022
€420k
+19.0%
Q1 2022
€378k
+16.4%
Q2 2022
€412k
+10.9%
Q3 2022
€399k
-0.3%
Q1 2023
€385k
-1.2%
Q4 2023
€379k
-4.7%
Q3 2023
€374k
-4.8%
Q2 2023
% = t.o.v. zelfde kwartaal vorig jaar

WOZ-waarde opzoeken per straat

Typ een straatnaam om de WOZ-waarden voor die straat te bekijken.

Of zoek op postcode: 3000

Actueel makelaar-aanbod in Rotterdam

Direct van Rotterdamse makelaars — geen tussenpartij, geen extra kosten.

Volledig overzicht →
Meer woninginfo per gemeente
Rotterdam Capelle aan den IJssel Schiedam Vlaardingen Ridderkerk Barendrecht Lansingerland Krimpen aan den IJssel Albrandswaard Nissewaard Maassluis Voorne aan Zee